Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AVANPAK PAKETLEME MAKİNE SANAYİ LTD. ŞTİ.  20 yılı aşkın tecrübe ve sektördeki bilgi birikimi ile İlaç, Gıda takviyesi, kozmetik , kimya, Gıda, Endüstriyel ürünler ve kırtasiye ofis malzemeleri Sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalara makina, ekipman üretimini sağlamak; distribütörü olduğu markaların pazarlama ve satışını gerçekleştirmek; üretim, pazarlama ve satışını yapmış olduğu makina ve ekipmanlara yönelik olarak yerinde çözümler üretmek (makina bakımları, yedek parça ve kalıp üretimi, besleme sistemleri);  üretim, pazarlama ve satışını yapmış olduğu makina ve ekipmanlara yönelik olarak yerli ve yabancı müşterilerine yeterli, sağlıklı ve sürekli bilgi sağlamak ve buna uygun hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.

            AVANPAK PAKETLEME MAKİNE SANAYİ LTD. ŞTİ.  kurulduğu günden bu yana İlaç, Gıda takviyesi, kozmetik , kimya, Gıda, Endüstriyel ürünler ve kırtasiye ofis malzemeleri   Sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalara yönelik olarak salt üretim, pazarlama ve satış yapmak üzere değil olduğu aynı zamanda  müşterilerine üretim, pazarlama ve satışını yapmış olduğu makina ve ekipmanlara yönelik olarak makina bakımları, yedek parça, kalıp üretimi, besleme sistemleri hususlarında çözüm ortağı olarak hizmet ve bilgi vermek amacını gütmektedir.

İhracata dayalı büyüme modelini benimsenen AVANPAK  PAKETLEME MAKİNE SANAYİ LTD. ŞTİ, küresel olarak marka değerine sahip bir firma olmanın yerel de güçlü bir marka olmak gerektiğinin farkında olarak  yurt dışında ve yurt içinde gün geçtikçe gücüne güç katmaktadır.

            AVANPAK PAKETLEME MAKİNE SANAYİ LTD. ŞTİ olarak tedarikçisi olduğumuz tüm yerli ve yabancı firmalarımıza çalışmalarında başarılar diler, sağlık dolu bol kazançlı günler dileriz.

 
Misyonumuz

İlaç, Gıda takviyesi, kozmetik , kimya, Gıda, Endüstriyel ürünler ve kırtasiye ofis malzemeleri Sektörüne yönelik olarak üretim, pazarlama ve satışını yapmış olduğu makina ve ekipmanlar ile müşterilerimize sunmuş olduğumuz çözümlerde kendi alanında  en iyi mühendis ve uzman kadrosuyla zamanında,  güvenilir, ekonomik ve çözüm odaklı paketleme  makina, ekipman ve hizmetleri sunmak.

 
Vizyonumuz

İlaç, Gıda takviyesi, kozmetik , kimya, Gıda, Endüstriyel ürünler ve kırtasiye ofis malzemeleri Sektörüne yönelik olarak üretim, pazarlama ve satışını yapmış olduğu makina ve ekipmanlar ile müşterilerimize sunmuş olduğumuz çözümlerde sektörde rekabetçi, vermiş olduğumuz hizmetlerde en önde ve müşterinin ilk tercih ettiği paketleme firmalarından biri olmak.

 
Değerlerimiz
  • Müşteri odaklılık ve müşteri taleplerine anlık cevap vermek,
  • Güvenilir ve dürüst hizmetler sunmak,
  • Müşteri taleplerine hoşgörülü ve saygılı olmak,
  • Gelişime açık olmak, teknolojiyi en yakından takip ederek sürekli kendini yenilemek,
Whatsapp
SÜMEYRA
SÜMEYRA
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?